.

Experimenty - fyzikální show

Svět fyziky či elektrotechniky (stejně jako všechny ostatní světy) nabízí tolik nového a neznámého..! Ke tříbění myšlenek a další vývoj je ale třeba experimentů a fantazie: proto i my hledáme hranice vědy i zábavnou formou a sestavujeme zařízení jak pro zábavu, tak pro poučení.

Společnost tronikDesign nabízí profesionální fyzikální show také u Vás, na Vaší party, ve Vaší firmě. Rádi experimentujeme v dechberoucí oblasti fyziky a představujeme fyzikální jevy v takové hloubce, aby jednou mohly potěšit zvídavé děti, jindy naopak zaujmout i odbornou vřejnost.

Kontaktujte nás - zábavný večer plný jisker i neviditelných sil dokáže prozářit nejeden prostor -

...

Podívejte se na příkladová videa na našem blogu.

Technika k provádění pokusů

Navrhujeme a sestavujeme techniku pro výzkum i výuku, dále příkladové, pohyblivé či jinak zajímavé objekty k výstavě, jež mohou zaujmout široké spektrum návštěvníků.

Ve spolupráci s profesory vysoké školy Hochschule Mittweida se v Mittweidě tronikDesign také tradičně účastní vánoční fyzikální show.

Remote Vehicle

Vozítko na dálkové ovládání

Projekt s názvem The Remote Vehicle ve spolupráci s dětmi a mladistvými demonstruje principy telemetrie, řízení a orientaci v prostoru na dálku.

Spiegelkabinett

Zrcadlový sál

Již jste si vyzkoušeli své schopnosti na poli optických klamů a síně zrcadel?

Neviděny

Magnetické a setrvačné síly, neviditelné záření, extrémní napětí a proudy...

Solarzeitmesser

Sluneční hodiny

Světelný pohon
100 … 10 000 Lux
Potřebný příkon
150 mikrowattů